DFME - Twój atrakcyjny pracodawca

Dynamiczny rozwój firmy oraz międzynarodowy charakter działalności wymagają od naszych pracowników najwyższych kompetencji. Stawiamy na ludzi o bogatej wiedzy i doświadczeniu z zakresu konstruowania i produkcji maszyn elektrycznych. Cenimy chęć nauki i rozwoju, pomysłowość, lojalność i elastyczność.

Jesteśmy firmą inżynieryjną i stawiamy na właściwych ludzi - zapraszamy do współpracy konstruktorów, technologów, inżynierów mechaników i elektryków.

Jako firma produkcyjna zatrudniamy również ślusarzy, spawaczy, tokarzy, frezerów, operatorów maszyn i urządzeń.Jesteś osobą ambitną, otwartą i kreatywną, lubisz wyzwania i rozwiązywanie ciekawych problemów?
Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej najnowsze technologie i umożliwiającej ciągłe doskonalenie się?

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoje możliwości!

Czeka na Ciebie stabilna praca w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet socjalny.

Zapraszamy! Warto tu być.Prowadzimy ciągłą rekrutację na następujące stanowiska:
konstruktor
mistrz produkcji
ślusarz
spawacz
wytaczarz
frezer
pakieciarz
uzwajacz
malarz przemysłowy
robotnik transportu
operator-taśmiarz
Osoby zainteresowane pracą w DFME prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@dfme.pl lub na adres korespondencyjny firmy ul. Jerzmanowska 11, 54-530 Wrocław.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy z DFME prosimy o kontakt - e-mail: office@dfme.pl